Nestvaran kiks bavaraca: Lajpcig posle preokreta u gostima pobedio Bajern (video)

Sportski žurnal 20.05.2023

Lajpcig je na trećem mestu na tabeli sa 60 poena, a Bajern je na prvoj poziciji sa 38 bodova, bodom više i utakmicom više od drugoplasirane Borusije Dortmund

Fudbaleri Lajpciga pobedili su večeras u gostima minhenski Bajern sa 3:1 u meču 33. kola nemačke Bundeslige. Strelci za Lajpcig bili su Konrad Lajmer u 65, Kristofer Nkunku iz penala u 76. i Dominik Sosboslai iz penala u 86. minutu. Gol za Bajern postigao je Serž Gnabri u 25. minutu. U narednom kolu Lajpcig će dočekati Šalke, dok će Bajern gostovati Kelnu. Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.