Sergej i drugovi preskočili finalistu lige šampiona: Lacio "zaobišao" Inter na tabeli Serije a

Večernje novosti 21.05.2023  |  Novosti online

Lacio je u 36. kolu Serije A gostovao Udinezeu. Rimljani su slavili minimalnim rezultatom 1:0.

Tanjug/AP Nebesko plavi su pobedom u Udinama preskočili Inter na tabeli, te se nalaze sada na trećoj poziciji sa 68 osvojena boda. Dva više od Intera, i jedan manje od drugoplasiranog Juventusa koji ima utakmicu manje. Imali su gosti u 20. minutu prvu priliku za gol. Sa desetak metara je Ćiro Imobile pokušao glavom, a Marko Silvestri demonstrirao je odlične reflekse. Još jednom su se Silvestri i Imobile našli oči u oči u 48. minutu, a siguran je bio golman domaćih.