Devojka teško povređena u brčkom: Prevezena u bolnicu u životnoj opasnosti, muškarac osumnjičen za pokušaj ubistva
Kurir 04.06.2023
![Devojka teško povređena u brčkom: Prevezena u bolnicu u životnoj opasnosti, muškarac osumnjičen za pokušaj ubistva](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Devojka rođena u Nemačkoj, a nastanjena u brčanskom naselju Gornji Rahić teško je povređena u pucnjavi koja se dogodila noćas u tom mestu.
Muškarac osumnjičen za pokušaj ubistva je uhapšen. Kako su naveli iz Policije Brčko distrikta, njima je noćas u 2:15 sati iz Službe hitne medicinske pomoći prijavljeno da je ženska osoba u mestu Gornji Rahić ranjena iz vatrenog oružja i da su uputili sanitetsko vozilo. "Odmah nakon prijave policijski službenici su izašli na mesto događaja i preduzeli sve mere i radnje iz svoje nadležnosti te utvrdili da je reč o Š.R. rođenoj 1993. godine u Nemačkoj, nastanjena u