Nikola Jokić posle poraza u drugom meču: Moramo da poboljšamo disciplinu i komunikaciju

Danas 05.06.2023  |  N. M.

Imao je Džamal Marej šut za produžetak, međutim njegov promašaj označio je i brejk Majamija za poravnanje u velikom NBA finalu na 1-1 u pobedama (111:108).

Prvi put u ovosezonskom plej-ofu Denver je izgubio meč kod kuće i to, čini se, u najnezgodnijem mogućem trenutku. Uprkos tome što je Nikola Jokić bio sjajan sa 41 datim poenom, činjenica je da je u poslednjoj četvrtini nešto slabije odreagovao, kao i kompletna ekipa Denvera, na zonsku odbranu Majamija. Majami pobedio Denver u drugoj utakmici finala NBA Najbolji centar današnjice, u poslednjih sedam minuta utakmice ubacio je tek šest poena, nedostajala mu je podrška