Za Srbiju 12 medalja: U Čačku po peti put održano Svetsko prvenstvo u fitnesu za mlađe uzraste

Večernje novosti 22.06.2023  |  Novosti online

PROTEKLOG vikenda u sportskoj hali Zračak u Čačku po peti put održano je Svetsko prvenstvo u fitnesu za mlađe kategorije uzrasta od sedam do 15 godina. Učestvovalo je 350 takmičara i 100 delegata iz 15 država.

FOTO: SSS U izuzetno teškoj konkurenciji članovi naše reprezentacije osvojili su čak 12 medalja, što je istorijski uspeh u dečijem fitnesu. Medalje za našu reprezentaciju u disciplini fitness osvojili su: Zoran Kirić (fitness boys kategorija 8 godina 2.mesto), Milica Grubor (fitness girls kategorija 14 godina 2.mesto), dok su u kategoriji fitness cheleng medalje su osvojili: Mihaela Horvat (fitness challenge girls kategorija 8 godina, 1.mesto), Kinga Panda (fitness