Nenad otišao u Grčku na more i zbog turista iz Srbije, kaže da mu je umalo preselo: "Ovo je mesto za izbegavanje, ko se za***e i dođe ovde teško njemu, a sad ćete da čujete i zašto!"
Blic 13.07.2023

Utisci sa letovanja, ponekada mogu da budu sasvim drugačiji od onoga što smo očekivali, a šta smo na prvom mestu, imali na umu kada smo na nečiju preporuku otišli na neku destinaciju.
Da svaka medalja ima dve strane, najbolje govori isdustvo jednog Nenada, koji je boravio u Nea Flogiti, jednom od omiljenih letovališta Srba na Halkidikiju. Međutim, kako je naveo, zbog nesavesnog i bahatog ponašanja nekolicine turista iz Srbije, ovo letovanje neće pamtiti po dobrom. Naime, unutar objave na fejsbuk grupi "Grčka uživo" tokom boravka u ovom malom gradiću na obalama Halkidikija, imao je nažalost prilike da vidi sav bezoobrazluk turista na delu: "Nea