Čovek igrao karte, drvo palo na njega i usmrtilo ga: Detalji tragedije u Obrenovcu
Blic 17.07.2023
![Čovek igrao karte, drvo palo na njega i usmrtilo ga: Detalji tragedije u Obrenovcu](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Aleksandar A. (69) poginuo je danas na izletištu Zabran kod Obrenovca, kada je na njega palo drvo. Nesrećni muškarac igrao je karte sa prijateljima, kada mu je u jednom trenutku drvo palo pravo na glavu.
- Jadan čovek je podlegao povredama na mestu. Prijatelji su pokušali da mu pomognu, sklonili granu sa njega, ali mu nije bilo spasa - navodi izvor Informera i dodaje kako su prisutni odmah pozvali Hitnu pomoć, ali su lekari mogli samo da konstatuju smrt. - Policajci iz Obrenovca, nakon nesreće, odmah su obezbedili deo plaže gde se dogodila tragedija i sve kupače udaljili na bezbednu udaljenost. Trenutno se ispituje kako je drvo palo na muškarca i da li eventualno