UŽIVO -Vojvodina ostala sa igračem manje na "Marakani", Busnić apsolutni tragičar!

Sportske.net 30.07.2023  |  Sportske.net

Nakon što je skrivio jedanaesterac, štoper Vojvodine Aleksandar Busnić zaradio je i drugi žuti karton na utakmici protiv Crvene zvezde i ostavio svoj tim sa desetoricom u nastavku meča na "Marakani".

Sjajnu loptu u prostor prema Olajinki poslao je Ivanič, nigerijski napadač krenuo u prodor, a Busnić ga srušio na ivici šesnaesterca. Sudija Živković nije imao dilemu, izvadio je žuti karton, drugi za Busnića i poslao ga put svlačionice. Tako će Vojvodina od 23. minuta igrati sa igračem manje i imati veoma težak zadatak, jer Zvezda vodi sa 1:0.