VIDEO Vlahović u gol uneo defanzivca i golmana Reala: Gol u poslednjem minutu zbog kog su „kraljevići“ ostali u neverici

Nova 03.08.2023  |  Autor: Miodrag Dimitrijević
Srpski napadač još jednom pokazao klasu. Fudbaleri Juventusa su savladali Real sa 3:1 u poslednjoj utakmici na američkoj turneji, a Dušanu Vlahoviću je bilo potrebno 18 minuta da pokaže kvalitet. Ušao je u igru u 77. minutu kada je zamenio Federika Kjezu, a onda već u petom minutu nadoknade uspeo da postigne pogodak. Juventus je uzeo loptu, a onda izveo brzi kontranapad. Lopta je stigla do Vlahovića na drugoj stativi koji je uspeo da slavi i to tako šo su u golu