POLUVREME - Drama u Novom Sadu, APOEL poveo, Zukić izjednačio, Vojvodina mogla do preokreta!

Sportske.net 03.08.2023  |  Sportske.net

Nakon prvih 45 minuta u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija Vojvodina - APOEL 1:1.

Pred oko 6.000 gledalaca na "Karađorđu" igra se veoma zanimljiva utakmica. Vojvodini je pobeda neophodona posle poraza na Kipru od 2:1, a nakon što su gosti poveli, nerešen rezultat pred odlazak na odmor deluje sasvim prihvatljivo za našeg predstavnika, koji je u finišu prvog dela bio mnogo bolji rival. Krenula Vojvodina napadački od samog starta. Već u drugom minutu Novosađani su imali korner, Čumić je odlično centrirao iz ugla, ali nikoga nije bilo od domaćih