Лаушевић убио 2 човека, ту је био крај! Исповест Манојловића: Одиграли смо представу, јавили нам да је почело и разишли смо се!
Курир 09.08.2023

Глумац Предраг Мики Манојловић је у интервјуу за Недељник испричао где је сазнао да је почео рат у Југославији и описао како је изгледало када је током деведесетих покушавао да Французима објасни шта се то дешава у његовој домовини.
Играли смо “Чекајући Годоа” у БДП-у. И између првог и другог дела представе почео је рат у Југославији. Почело је гранатирање Дубровника. Сазнали смо тек кад се завршила представа да је рат избио на паузи између два дела представе. Убрзо је Жарко Лаушевић, који је глумио у тој представи, убио два човека. И био је то крај те представе. Више је никада нисмо играли. Разишли смо се и чекајући Годоа да дође никада се више нисмо окупили.", рекао је Манојловић у












