Судија из градачца и даље врти исту причу: Одбила да заштити Низаму од крвника Нермина, па сад сваљује кривицу на полицију!
Блиц 18.08.2023

Суткиња Лејла Нумановић, која је одбила захтев полиције у Градачцу да монструму Нермину Сулејмановићу забрани прилаз Низами Хећимовић, а коју је он пре неколико дана брутално ликвидирао, поднијела је пријаву Федералној управи полиције (ФУП) против МУП ТК и службеника Полицијске станице у Градачцу.
Нумановић је, и поред изјаве настрадале Хећимовић те службене забелешке припадника МУП ТК, одбила захтев да се насилнику забрани прилазак невенчаној супрузи – коју је, да ствар буде гора, претукао јер му је сервирала неукусну храну – због, како је навела, недостатка доказа!?, пише Аваз. Међутим, након што је решење објављено у јавности Нумановић је отворила боловање, наводећи да се против ње води медијска хајка, преноси Српскаинфо. Но, у изјави коју је послала








