Preokret Liverpula uz promašen penal Salaha, ubedljiv poraz Fulama bez Mitrovića (video)

Sportski žurnal 19.08.2023

Brajton je kao gost deklasirao Vulverhempton, a zablistali su dvostruki strelac Soli Marč, Kauro Mitoma i Pervis Estupinjan, koji su međusobno razmenili po gol i asistenciju

Fudbaleri Liverpula su u drugom kolu Premijer lige preokretom pobedili Bornmut 3:1. Bornmut je u Liverpulu poveo već u trećem minutu golom Semenja, ali je domaćin već do poluvremena preokrenuo. Luis Dijaz je izjednačio na 1:1 u 28. minutu, da bi Mohamed Salah u 36. minutu loše izveo penal, ali je natrčao na odbijenu loptu i doneo domaćinu preokret 2:1. Liverpul je u 58. minutu ostao bez Aleksisa Mekalistera koji je zbog pogibeljnog starta dobio direktan crveni