Nejmar sa tribina video podvig Vuka Rašovića protiv Sergeja, Stojkoviću žuti i slađi bod!

Sportske.net 19.08.2023  |  Sportske.net

Drugo kolo Saudi Pro lige donelo nam je još jedno iznenađenje i to u okršaju trojice srpskih učesnika.

Al Feiha koju sa klupe vodi nekadašnji trener Partizana Vuk Rašović remizirao je u gostima protiv velikog favorita i najtrofejnijeg kluba Saudijske Arabije Al Hila sa 1:1. "Plavi talas" je prvi zatresao mrežu bivšeg reprezentativca Srbije Vladimira Stojkovića, ali je gol Mičela bio poništen zbog ofsajda. Al Feiha pet minuta kasnije stiže do vođstva golom Sakale, ali je Al Hamdan u 20. minutu poravnao rezultat. Bio je to i konačan ishod meča u kojem reprezentativac