Javor nije Braga, silni TSC lako do bodova u Ivanjici, Varjačić rastužio Kruševljane!

Sportske.net 20.08.2023  |  Sportske.net

Posle teške eliminacije od Brage u kvalifikacijama za Ligu šampiona, TSC se vratio na pravi način - pobedom.

Klub iz Bačke Topole slavio je protiv Javora u Ivanjici rezultatom 3:0, a pitanje pobednika rešeno je praktično posle prvih 45 minuta. Gosti iz Bačke poveli su već u 20. minutu kada je Petar Stanić penal realizovao u pogodak, da bi u 37. Saša Jovanović posle dodavanja Rakonjca udvostručio prednost svoje ekipe. Konačan rezultat postavio je Miloš Pantović, novajlija iz Voždovca postigao je svoj prvi gol za TSC u takmičarskim mečevima takođe sa penala u 45. minutu