Petroviću i granadi drama protiv Majorke: Rajković tri puta vadio loptu iz mreže

Večernje novosti 26.08.2023  |  Novosti online

GRANADA je u dramatičnom meču slavila protiv Majorke 3:2 u okviru trećeg kola La Lige.

Foto: Printskrin Instagram/rajkovicpredrag Domaćinu je vođstvo doneo Migel Rubio u 12. minutu duela. Mogao je rival do izjednačenja samo šest minuta kasnije, ali je Vedat Murići promašio jedanaesterac. Ipak, uspeli su da poravnaju rezultat u 38. minutu, a Granada je u drugom poluvremenu dva puta matirala Predraga Rajkovića. Poveo je domaćin golovima Brajana Saragose u 46. i Mirta Uzunija u 70. minutu sa penala. Samjuel Košta je u 87. minutu postavio konačan