Braga posle deceniju dočekala Ligu šampiona: Đuričić i Mladenović ostali bez elite, Galatasaraj i Jang Bojs obezbedili prolaz

Kurir 29.08.2023
Braga posle deceniju dočekala Ligu šampiona: Đuričić i Mladenović ostali bez elite, Galatasaraj i Jang Bojs obezbedili…

Fudbaleri Brage pobedili su Panatinaikos 1:0 u revanšu ple-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, što je rezultat koji portugalski tim vodi u grupnu fazu ovog takmičenja.

U prvom meču plej-ofa za elitu Braga je slavila 3:2. Gotovo da nije bilo uzbuđenja na ovom meču, vodila se izjednačena bitka, ali nije bilo konkretnih poteza nijednog tima sve do 83. minuta, kada je gol za goste postigao Bruma. GOLO DO BRUMA! 📽️ @FootColic pic.twitter.com/MYcK0rfB1t — Football Report (@FootballReprt) August 29, 2023 Srpski reprezentativac Filip Đuričić u igru je ušao u 74. minutu meča, dok je Filip Mladenović utakmicu proveo na klupi. Jang Bojs je