Borjan kao glineni golub u Limasolu: Aris Slovanu dao pola tuceta golova, Jovičić odveo LASK u Ligu Evrope

Danas 01.09.2023  |  G. A.

U revanšu plej-ofa za fudbalsku Ligu Evrope Aris u Limasolu ne samo da je nadoknadio „minus“ iz Bratislave nego je Slovanovom golmanu Milanu Borjanu dao šest golova – 6:2.

Gosti nisu popravili utisak ni po ulasku napadača Aleksandra Čavrića u igru u 58. minutu. U timu prvaka Kipra nekadašnji Partizanov bek Slobodan Urošević je dobio šansu od 70. minuta, a Veljko Nikolić, koji je s Borjanom bio saigrač u Zvezdi, nije se našao ni na klupi. Sparta je u Pragu bila nadahnuta protiv zagrebačkog Dinama, a njen gradski rival Slavija je preživela u Poljskoj golom u završnici utakmice protiv ukrajinske Zorje, koju je u prvom meču vodio Nenad