Srbija vodila 16 poena razlike, pa izgubila od Italije: „Orlovi“ sad mogu da ostanu i bez plasmana u četvrtfinale Mundobasketa

Danas 01.09.2023  |  V. N.
Srbija vodila 16 poena razlike, pa izgubila od Italije: „Orlovi“ sad mogu da ostanu i bez plasmana u četvrtfinale…
Košarkaška reprezentacija Srbije doživela je šokantan poraz od Italije rezultatom 78:76 u prvoj utakmici druge faze Mundobasketa i tako dovela u pitanje plasman u četvrtfinale ovog takmičenja Ekipa Svetislava Pešića je polovinom treće četvrtine povela sa 16 poena razlike (60:44), ali je u naredna tri minuta, serijom grešaka u odbrani i u napadu dozvolila protivniku da naprave seriju od 17-1 i i da na početku poslednjeg perioda dođu u vođstvo od 62:61. Srbija i