Pešić pobesneo pa opsovao na tajm-autu: Kari vikao na košarkaše, evo zbog čega je poludeo (video)

Kurir 01.09.2023

Nije bio zadovoljan Svetislav Pešić igrom svojih košarkaša u prvoj četvrtini utakmice protiv Italije.

Posle sedam minuta utakmice rival naše selekcije imao je prednost rezultatom 20:10, nakon čega je Pešić tražio tajm-aut. Bio je ljut zbog načina na koji su njegovi igrači igrali odbranu i to im je jasno stavio do znanja. - Nemojte da dajete u desno! Zatvorite mu desnu stranu! Dva puta daje ekstra pas, mora da se igra jedan na jedan odbrana. Nemojte da z****avate! - rekao je Pešić. pic.twitter.com/EhPuZP2Vve — OvoOno (@OvoOnoX) September 1, 2023 U nastavku četvrtine