То више нисам могао да поднесем! Муж једне од најлепших жена на свету открио зашто су се растајали: Ово му је јако сметало!
Курир 02.09.2023

Глумица Џесика Алба годинама важи за једну од најлепших холивудских звезда, али за разлику од бројних колега, она није желела да физички изглед користи, шта више одбијала је улоге које су подразумевале експлицитније сцене. - Одрасла сам у врло конзервативној и традиционалној породици у којој је вера играла велику и важну улогу.
То ме у многоме одредило и обликовало моју личност, против тога не желим и не могу - рекла је Алба више пута, преноси 24сата.хр. Скоро 20 година је у браку са продуцентом Кешом Вореном, а он није крио да повремено имао проблеме са љубомором. - Живео сам у свету шоу бизниса, али никада нисам био у вези с таквом звездом каква је била моја супруга. Где год се појавила настало би лудило, људи су се окретали за њом, обраћали јој се, чинило се да свако жели нешто од












