Perfektni Inter u stopu prati gradskog rivala, Radonjić srušio Đenovu u 94. minutu!

Sportske.net 03.09.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Intera pobedili su Fiorentinu na svom terenu sa 4:0 u trećem kolu Serije A i na taj način se izjednačio sa gradskim rivalom Milanom na čelu tabele sa svih devet bodova.

Fiorentina je ostala na četiri osvojena boda. Vicešampion Evrope veoma dobro izgleda na početku sezone, a večeras je bio mnogo bolji tim i zasluženo je slavio. Inter je dominirao u prvom poluvremenu, ostavio je Violu bez šuta na gol, a poveo je u 24. minutu. Di Marko i Lautaro Martinez izvršili su strahovit presing na defanzivce gostiju i naterali ih na grešku, lopta je došla do Di Marka, koji je sa leve strane uputio savršen centaršut za Markusa Tirama, koji je