Kapa dole, majstore! Na semaforu je 78. minut, Mesi postavlja loptu i potvrđuje da je najbolji na svetu (video)

Večernje novosti 08.09.2023  |  Tanjug

Aktuelni prvaci sveta, fudbaleri Argentine pobedom su počeli južnoameričke kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2026, pošto su prošle noći u Buenos Ajresu pobedili Ekvador sa 1:0.

Foto: AP Argentinci su dominirali u drugom poluvremenu, ali nisu imali rešenje u završnici. Sve je na kraju rešio Lionel Mesi sjajnim slobodnim udarcem u 78. minutu, a golman Ekvadora je jedino mogao da pogledom isprati kako lopta ulazi u mrežu. Free-kicks are like penalties for Messi 😮‍💨 pic.twitter.com/V8E7vTPCne — Football Report (@FootballReprt) September 8, 2023 Argentina će drugu utakmicu u kvalifikacijama igrati u utorak protiv Bolivije koja je prošle noći,