Gubio, pa režirao veliki preokret! Liverpul pobedio Vulverhempton na teškom gostovanju, Salah "namestio" dva komada!

Kurir 16.09.2023

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas u gostima ekipu Vulverhemptona sa 3:1, u utakmici petog kola Premijer lige.

Vulverhempton je odlično počeo utakmicu, poveo je već u sedmom minutu golom Hvan Hi Čana i do kraja prvog poluvremena je bio mnogo bolji rival na terenu. Ipak, Liverpul je u nastavku zaigrao bolje i uspeo je da stigne do preokreta. Najpre je Kodi Gakpo izjednačio u 55. minutu, da bi vođstvo "crvenima" doneo Endru Robertson u 85. minutu. Tačku na ovaj meč stavio je Ugo Bueno autogolom u 91. minutu. Asistent kod prva dva pogotka Liverpula bio je Mohamed Salah.