Prvo Bonđorno, pa Radonjićevo "arivederči" sa dva gola, Srbinu nesuđen het-trik protiv Salernitane

RTS 18.09.2023

Fudbaleri Torina pobedili su ekipu Salernitane rezultatom 3:0 (2:0) u utakmici četvrtog kola italijanske Serije A.

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić postigao je dva gola, u 41. i u 50. minutu, dok mu je još jedan gol u 58. minutu poništen zbog ofsajda. Precizan za Torino bio je i Alesandro Bonđorno u 15. minutu. U narednom kolu Torino kod kuće igra sa Romom, dok fudbaleri Salernitane dočekuju ekipu Frozinonea. U poslednjm duelu koal Verona i Bolonja odigrali su bez golova. Serija A, 4. kolo: Subota: Juventus - Lacio 3:1 Inter - Milan 5:1 Đenova - Napoli 2:2 Nedelja: