Političarka fotošopirala fotku za kampanju, glasači su zgroženi: Promenila lični opis, a ovako se pravda
City magazine 18.09.2023
![Političarka fotošopirala fotku za kampanju, glasači su zgroženi: Promenila lični opis, a ovako se pravda](https://nstatic.net/img/logo/s/citymagazine.png)
Nakon prozivki na društvenim mrežama priznala je kako je „malo“ doradila fotografije otkrila je i razlog koji je posebno bizaran.
Žulijet d Kosan, kandidatkinja na nadolazećim izborima za Senat Republike Francuske našla se na udaru kritika jer je značajno doradila fotografiju sebe koju je stavila na svoje promotivne plakate, piše The Telegraph. Zanimljivo je kako političarka nije otkrila koliko ima godina, a sudeći prema fotografijama koje su kružile tokom kampanje mnogi bi pomislili kako ima oko 25 godina. Ali, prava istina nešto je drugačija, javnost smatra da ima između 40 i 50 godina.