LŠ (F i G): Milan se ispromašivao, Njuki veliki bod, Lajpcig rutinski sa Jang Bojsom!

Sportske.net 19.09.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Milana i Njukasla remizirali su rezultatom 0:0, dok je RB Lajpcig kao gost pobedio Jang Bojs 1:3 na startu nove sezone Lige šampiona.

Milan je doslovno opsedao gol Njukasla, koji je večeras bio začaran. Domaći tim je napadao, stvarao šanse i prosto je neverovatno kako je Njukasl izdržao. Već u 14. minutu prvu šansu imao je Žiru, na mestu je bio Poup. Francuz je ponovo bio najopasniji u šesnaestercu u 32. minutu, šutirao je zamalo pored gola, a potom je izblokiran i Pobega. Rafael Leao se posle jedne sjajne solo akcije propisno obrukao, praktično se ušetao u šesnaesterac, došao do peterca i onda