Gvardiola otkrio šta je rekao igračima na poluvremenu: Znao sam da nam malo nedostaje da dođemo do preokreta

Danas 20.09.2023  |  V. N.

Trener Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim pobedio Crvenu zvezdu (3:1) u prvom kolu Lige šampiona, da su napadači domaćih propustili veliki broj šansi u prvom poluvremenu. – Igrali smo zaista dobro, ali nismo bili u stanju da postignemo gol.

Bili smo konstantni u našoj igri sve vreme i na kraju smo pobedili – rekao je Španac. On je dodao da su napadači njegovog tima krivi za to što je Siti nije postigao gol u prvom poluvremenu iako je uputio 22 udarca ka mreži gostiju. – Imati toliko udaraca može samo da znači da ste igrali dobro. To što smo nismo dali gol je odgovornost napadača. Da smo dali dva gola u ranoj fazi meča sve bi bilo potpuno drugačije – smatra trener Sitija. Gvardiola je otkrio i šta je