Trener crvene zvezde otkrio šta mu je gvardiola rekao odmah posle utakmice na Etihadu

Dnevnik 20.09.2023  |  Dnevnik.rs

Mančester siti sa 3:1 na startu Lige šampiona na Etihadu savladao Crvenu zvezdu.

Favorit je opravdao svoju ulogu, ali nije sve išlo tako lagano. Jer, Zvezda je na poluvremenu pogotkom Bukarija u sudijskoj nadoknadi stekla inicijalnu prednost. Ipak, već u drugom minutu nastavka Alvarez je izjednačio na 1:1, a tada je počela sveopšta dominacija sastava Pepa Gvardiole. Alvarez je drugim pogotkom preokrenuo rezultat u korist Građana, a konačnih 3:1 u 73. minutu postavio je Rodri. Posle utakmice zanimljivu je izjavu dao Barak Bahar, izraelski