Овако се Десингерица бранио у полицији! Био позитиван на канабис током вожње, ово је рекао о присуству дроге у његовом организму

Курир 22.09.2023
Овако се Десингерица бранио у полицији! Био позитиван на канабис током вожње, ово је рекао о присуству дроге у његовом…

Контроверзни репер Драгомир Деспић Десингерица, који је приведен 8. септембра након што је на Зрењанинском путу у Београду, ван насеља, починио неколико озбиљних саобраћајних прекршаја, признао је на суђењу да је возио брзином већом од ограничења.

Према сазнањима медија Деспић је прво на делу пута где је ограничење брзине 80 км/х, возио брзином од 130, а затим је на саобраћајници где је брзина кретања ограничена на 50км/х, возио чак 135 километара на сат! Познати музиичар заустављен је у свом џипу “бмв” и то након што је радар из полицијског пресретача детектовао прекорачење брзине. По устаљеној процедури, како су медији тада писали, одмах након заустављања, полицајци су такозваним “дрога тестом”

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Забава, најновије вести »