Fudbaleri Partizana pobedili Železničar, šesti uzastopni trijumf crno-belih u prvenstvu

Danas 22.09.2023  |  V. N.

Fudbaleri Partizana pobedili su Železničar u Pančevu rezultatom 2:1 (1:1) u 8. kolu Superlige Srbije.

Golove za Partizan postigli su Saldanja u 27. i Zahid u 81. minutu, a strelac jedinog pogotka za domaće bio je Đorđević u 31. minutu iz penala. Crno-beli su bolje ušli u utakmicu, imali terensku inicijativu i posle nekoliko prilika došli u vođstvo kada je posle kornera koji je izveo Natho lopta stigla do Saldanje, a on je glavom pogodio mrežu. Samo četiri minuta kasnije Saldanja je u svom šesnaestercu napravio faul nad Stankovićem, a Đorđević je iz jedanaesterca