Đirona u šampionskom ritmu, novi lider Primere "petardom" na Rajkovića i Nastasića!

Sportske.net 23.09.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Đirone savladali su na domaćem terenu ekipu Majorke rezultatom 5:3 u okviru šestog kola španske Primere.

Sam početak meča nije nagoveštavao kroz koji su na terenu prošli srpski internacionalci Predrag Rajković i Matija Nastasić. Gost je poveo već u četvrtom minutu kada je penal na pravi način izveo Vedat Murići, da bi nakon toga usledio potom ostrvljana u prvom poluvremenu. Đirona je za manje od 20 minuta uspela da postigne četiri gola, a goleadu je najavio iskusni David Lopez posle dodavanja Blinda u 26. minutu. Igrao se 33. minut kada je Artem Dovbik sa penala doneo