''Orlići'' sjajni, pukla ''petarda'' u Staroj Pazovi!

Sportske.net 26.09.2023  |  Sportske.net

Kadetska (U17) reprezentacija Srbije ostvarila je danas ubedljivu pobedu u prijateljskoj utakmici protiv Slovačke u Staroj Pazovi. ''Orlići'' koje sa klupe vodi selektor Jovan Damjanović je trijumfovala rezultatom 5:0, a već do poluvremena je naš tim stekao četiri gola prednosti.

Na vođstvo Srbije čekalo se nepunih 10 minuta, kada je Kostić postigao prvi gol, a prednost je osam minuta kasnije udvostručio Stojanović. Na 3:0 povisio je Ranković u 34. minutu, a pred sam kraj poluvremena, Kostić je svojim drugim golom dodatno uvećao prednost Srbije. U nastavku još jedan gol ''orlića'', a za ''petardu'' se pobrinuo Virijević u 52. minutu meča. Ove dve selekcije će se sastati i 28. septembra od 11 časova, a sve u sklopu priprema za start u