Prvi poraz intera - Sasuolo slavio na "đuzepe meaci": Lazar Samardžić strelac sjajnog gola u porazu Udinezea od Napolija (video)

Kurir 27.09.2023
Prvi poraz intera - Sasuolo slavio na "đuzepe meaci": Lazar Samardžić strelac sjajnog gola u porazu Udinezea od Napolija…

Fudbaleri Sasuola pobedili su u gostima Inter sa 2:1, u meču šestog kola italijanske Serije A.

Strelci za Sasuolo bili su Nedim Bajrami u 54. i Domeniko Berardi u 63. minutu. Gol za Inter postigao je Denzel Dumfris u prvom minutu nadoknade poluvremena. Sasuolo je na osmom mestu na tabeli sa devet bodova, a Inter je na deobi prvog mesta sa Milanom sa 15 poena. U narednom kolu, Sasuolo će dočekati Moncu, dok će Inter gostovati Salernitani. U istom terminu, Napoli je kao domaćin pobedio Udineze sa 4:1. Golove za Napoli postigli su Pjotr Zjelinski iz penala u