Skroz opušteno, šmekerski... Gaćinović ponizio protivničkog golmana, pa celom svetu poručio - "Morao sam da pokažem ličnost"

Kurir 29.09.2023
Skroz opušteno, šmekerski... Gaćinović ponizio protivničkog golmana, pa celom svetu poručio - "Morao sam da pokažem…

Reprezentativac Srbije, Mijat Gaćinović, uspeo je da privuče pažnju na sebe, i to na fenomenalan način.

Momak rođen 1995. godine obezbedio je svom AEK-u novu pobedu. Atinjani su u okviru 6. kola grčke Super lige pobedili Atromitos kao domaćin rezultatom 2:1. Đibril Sidibe je dobio direktan crveni karton u 88. minutu, nakon čega je usledio jedanaesterac za goste koji je precizno izveo Karol Angjelski. Tada je na scenu stupio Gaćinović. AEK je u 95. minutu dobio još jedan penal, a Srbin je preuzeo odgovornost na sebe. View this post on Instagram A post shared by Sport