''Brđani'' dali pet golova u Subotici, priznata im tri, dovoljno za nova tri boda

Sportske.net 30.09.2023  |  Sportske.net

U utakmici desetog kola Superlige Srbije, Čukarički je večeras kao gost savladao ekipu Spartaka u Subotici sa 3:0. ''Brđani'' su poveli već u 13. minutu meča lepim golom Luke Adžića iz slobodnog udarca iskosa sa leve strane.

Spartak je osam minuta kasnije imao veliku priliku preko Juga Stanojeva, nije je iskoristio, a ostatak meča je u potpunosti pripao gostima sa Banovog brda. U 25. minutu Adžić je sa leve strane asistirao Miladinoviću za vođstvo od 2:0, a ubrzo je gostima gostima poništen treći gol preko Ivanovića zbog faula u začetku napada koji je napravio Ognjen Vranješ. U nastavku, sličan odnos snaga na terenu. U 72. minutu Spartak je ostao sa igračem manje na terenu, jer je