Fudbaleri Crvene zvezde pobedili niški Radnički: Ivanić za tri boda u generalnoj probi pred gostovanje Jang Bojsa u Ligi šampiona

Danas 01.10.2023  |  V. N.
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili niški Radnički: Ivanić za tri boda u generalnoj probi pred gostovanje Jang Bojsa u Ligi…

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom stadionu niški Radnički rezultatom 1:0 (1:0) u utakmici 10. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su do tri boda došli golom Mirka Ivanića u 13. minutu. Barak Bahar je za ovaj meč, prvi u prvenstvu posle dve nedelje, napravio jednu promenu u odnosu na susret sa Mančester sitijem – Kraso je krenuo od prvog minuta umesto Rodića. Posle nekoliko polu prilika domaći su poveli pogotkom Ivanića, koji je odbijenu loptu Vojnovića glavom sa pet metara ubacio u gol. Do poluvremena nije bilo izrazitih šansi za gol, a u pauzi trener Zvezde Barak Bahar je u igru