POLUVREME - Golman Napretka činio čuda, ali Kalulu je našao način da ga savlada!

Sportske.net 01.10.2023  |  Sportske.net

Pravo je čudo kako tokom prvog poluvremena utakmice desetog kola Superlige između Napretka i Partizana u Kruševcu nismo videli više od jednog gola.

Viđeno je mnogo prilika, uglavnom pred golom Napretka, čiji je golman Vladimir Savić najzaslužniji što je rezultat posle prvih 45 minuta ''samo'' 1:0 za Partizan. Napredak je prvi put pripretio u devetom minutu kada je posle centaršuta sa desne strane pokušao iskusni Milan Bojović, ali je lopta završila pored stative. Mnogo bolju priliku je dva minuta kasnije propustio Aldo Kalulu na suprotnoj strani. Aranđel Stojković ga je sa desne strane pronašao u kaznenom