Majstorija Andrije Živkovića, PAOK prokockao pobedu u derbiju, Mladenoviću ključna asistencija!

Sportske.net 01.10.2023  |  Sportske.net

Par dana pošto je majstorija Mijata Gaćinovića sa bele tačke za pobedu AEK-a nad Atromitosom obišla Evropu, i Andrija Živković je postigao gol ''za TV špice''.

Živković je večeras sa svojim PAOK-om gostovao Panatinaikosu u Atini, u derbiju sedmog kola grčke Superlige, a malo je nedostajalo da upravo srpski reprezentativac bude čovek odluke. Na kraju, 2:2, rezultat kojim mogu da budu zadovoljniji atinski ''zeleni''. PAOK je poveo u 19. minutu meča golom Tomasa, a samo trinaest minuta kasnije iskusni argentinski napadač Sebastijan Palasios je izjednačio na 1:1. To je bio konačan rezultat prvog poluvremena, a posle trinaest