Prvo, drugo i dva treća mesta za vranjske karatiste na Svetskom prvenstvu u Grčkoj

Vranje news 01.10.2023  |  Vranjenews

Mladi karatisti iz Karate kluba Vranje osvojili su zlatnu, srebrnu i dve bronzane medalje u borbama u svojim kategorijama u pojedinačnoj konkurenciji, na 30.

Svetskom prvenstvu u karateu, koje je održano od 29. septembra do 1. oktobra u Halkidi u Grčkoj. Prvo mesto i zlatnu medalju osvojio je Lazar Đorđević Radić, srebrna medalja pripala je Bogdanu Krstiću, a bronzane Novaku Dodiću i Bogdanu Stojkoviću. Ilija Krstić, peti takmičar iz Vranja u borbama, osvojio je veoma zapaženo šesto mesto. Strahinja Tomić, takođe iz Vranja, osvojio je drugo mesto u disciplini ekipno mix. Kada je reč o takmičenju u katama, veoma mladi