LŠ (C i D) - Braga režirala ludilo u Berlinu, Sosijedadu bodovi iz Mocartovog grada!

Sportske.net 03.10.2023  |  Sportske.net

Sjajnu utakmicu videli smo u Berlinu gde je u okviru grupe C portugalska Braga savladala domaći Union i to nakon preokreta 3:2.

Union je umalo osvojio svoj prvi, istorijski bod u Ligi šampiona, imao i dva gola prednosti, ali gosti iz Brage su preokrenuli rezultat u poslednjem trenutku meča. Ofanzivnu igru domaćina najavio je pogodak Gosensa u četvrtom minutu koji je ipak poništen, da bi u razmaku od samo sedam minuta domaćin pogodio dva puta. Sevnula je kontra Uniona u 30. minutu, Kral je poslao dobru loptu ka Šeraldu Bekeru, a Kostarikanac je smireno završio akciju i zatresao mrežu