Kakav momenat na marakani! Ovako je Osman Bukari u 88. minutu dao gol na meču Crvena zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona (video)

Večernje novosti 04.10.2023  |  Novosti online
Kakav momenat na marakani! Ovako je Osman Bukari u 88. minutu dao gol na meču Crvena zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona…

Crvena zvezda i Jang bojs su se sastali u 2. kolu Lige šampiona, a drama je počela da dostiže vrhunac u 88. minutu, kada je Osman Bukari dao gol za 2:2.

Foto: Printskrin/Twitter/@arenasport_tv Gubili su Švajcarci od 35. minuta, kada je strelac bio Endijae, a onda su posle velikog predaha najpre izjednačili, pa odmah potom i poveli. I, imali su veliku šansu gosti i za 1:3, no posle promašenog zicera stigla ih je kazna. Igrao se 88. minut kada je rezervista Kraso idealno uposlio na desnom krilu Osmana Bukarija koji je umakao odbrani rivala, a onda potpuno iznenađujuće, "iz mrtvog ugla", poslao neodbranjiv udarac u