Partizan nastavio sjajnu seriju i sačuvao prvo mesto: Zahid i Natho matirali Mladost

Nova 07.10.2023  |  Autor: Oliver Mijušković

Sve zanimljive detalje sa meča pročitajte u blogu Nova.rs Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu rezultatom 2:0 Mladost iz Lučana u okviru 11. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su od početka meča bili bolji, ali su otpor gostiju slomili tek u drugom poluvremenu. Bibars Natho je bio precizan sa penala u 57. minutu, a pobedu je potvrdio Gajas Zahid u 70. minutu. Partizan je tako nastavio seriju odličnih rezultata u domaćem prvenstvu, pa će i nakon ovog kola sačuvati prvu poziciju, pošto ima 25 bodova nakon devet utakmica. To je za pet više od TSC, odnosno sedam više od Zvezde, ali oba pomenuta tima imaju i po meč manje. Već u 5.