"Новости" са тотално необичним тренером Радничког: Чуде се што нема ауто, а он не одустаје: Ако нисам ауторитет, могу да возим и авион!
Вечерње новости 12.10.2023 | А. Илић

ФУДБАЛСКИ клуб Раднички из Ниша у нову сезону ушао је са новим тренером, млади стручњак о коме су навијачи у Нишу мало знали полако својом тренерском филозофијом осваја срца поборника "Реала са Нишаве", а у опширном разговору за портал "Новости" говорио је тренерској филозофији, сплету несрећних резултата и бројним другим темама.
Александар Илић Одмах након упознавања са тренером Радничког јасно је да Никола Трајковић одудара од класичног шаблона фудбалских стручњака на српској сцени: искуство је стицао у Норвешкој, радећи у Малмеу, где је између осталог био и помоћних Милошу Милојевићу. Након 10 одиграних мечева Раднички се налази на 13. позицији. Иако је евидентан напредак у игри, завршница је изостала, а Трајковић за "Новости" анализира до сада урађено. - Резултати су тренутно










