Majstorija Lučića protiv Engleza, ali je Srbija platila zbog velike greške golmana tsc-a

Telegraf 12.10.2023  |  Telegraf.rs

Ilić je bukvalno prodao loptu za gol, da bi Englezi u nastavku postigli još dva za konačnih 3:1

Nije mlada fudbalska reprezentacija Srbije dobro otvorila kvalifikacioni meč protiv Engleske, jer je domaćin na startu imao zicer, ali su Orlići bili ti koji su prvi zatresli mrežu! Igrao se 27. minut kada je krilni fudbaler Crvene zvezde sjajnim udarcem zatresao mrežu Engleske, i to nakon što je započeo akciju i dobio sjajnu povratnu loptu od Vasića. Srbija je pre ove utakmice imala tri boda, isto koliko i Engleska, nakon što su izabranici Dušana Đorđevića kod