Poraz denvera ali odličan Jokić Za samo 18 minuta 17 poena, a kako je tek zakucao (video)

Dnevnik 13.10.2023

U noći između četvrtka i petka odigrano je ukupno sedam pripremnih utakmica pred početak sezone u NBA ligi, a na parketu je bilo mesta za čak četiri srpska košarkaša.

Aktuelni šampion Denver Nagets poražen je na gostovanju Čikago Bulsima 133:124. Susret je okončan tek posle produžetka, a domaćin je do trijumfa stigao na krilima Demara Derouzena koji je ubacio 19 poena. Nikola Jokić je odigrao svoj drugi susret u predsezoni i ovog puta je upisao čak 17 poena, uz šut iz igre 8 od 10, a tome je pridodao i 6 skokova i 4 asistencije za svega 18 minuta u igri. Svoj debi za Oklahomu Siti Tander zabeležio je Vasilije Micić u porazu od