Rukomet: Spartak slavio protiv Hercegovca (36:23)

Subotica.com 17.10.2023  |  Subotica.com

Rukometaši Spartaka u 4. kolu Super B lige pobedili su Hercegovac rezultatom 36:23 . Gosti su prvo poluvreme rešili u svoju korist i uz minimalnu prednost se otišlo na pauzu. U nastavku su Subotičani bili bolji rival na parketu. Preokrenuli su rezultat i na kraju zasluženo slavili.

Gosti iz Gajdobre su dobro otvorili utakmicu i stekli prednost od 3:1, a onda su se Subotičani raspucali i ubrzo preokrenuli u svoju korist. Usledio je period igre gol za gol. Vreme je odmicalo, a neizvesnot je i dalje trajala. Ipak u 25. minutu Spartak dolazi do prednosti od plus tva i umesto da nastavi u istom ritmu, ubrzo dozvoljava rivalu da je anulira i do odlaska na odmor ponovo stekne prednost – 13:14. Drugo poluvreme je donelo bolju i sigurniju igru