Partizan na Teleoptiku savladao OFK Beograd, Belgijanac debitovao u crno-belom dresu

Sportske.net 17.10.2023  |  Sportske.net

U prijateljskoj utakmici na SC Teleoptik, fudbaleri Partizana savladali su ekipu OFK Beograda rezultatom 2:1.

Domaćin koji je nastupio u kombinovanom sastavu poveo je u 12. minutu golom Nemanje Nikolića, da bi u 52. Samed Baždar udvostručio prednost "crno-belih". Utešni pogodak za lidera Prve lige Srbije postigao je Stanković u 84. minutu meča. Interesantno, za Partizan je debitovao novajlija štoper Nejtan de Medina. PARTIZAN: Stevanović - Filipović, De Medina, Saničanin, Šehović - Petković, Šćekić, Jevremović, Pantić – Pavlović, Nikolić. Igrali su još i Trifunović,