Murinjo je stvarno ''poseban'': El Šaravi heroj Rome, Portugalac slavio gol na kolenima, pa zbog provokacija zaradio crveni karton

Večernje novosti 22.10.2023  |  Novosti online
Murinjo je stvarno ''poseban'': El Šaravi heroj Rome, Portugalac slavio gol na kolenima, pa zbog provokacija zaradio crveni…

Fudbaleri Rome pred prepunim ''Olimpikom'' savladali su ekipu Monce u okviru 8. kola ''Serije A'' sa 1:0 golom El Šaravija u 90. minutu.

Tanjug/AP Gosti iz Monce umalo nisu stigli do boda i to sa igračem manje tokom čitavog drugog poluvremena posle isključenja D'Ambrozija u 41. minutu. Međutim, pojavio se ''faraon'' i golom iz voleja bacio u trans Murinja i 70.000 navijača.Nakon toga je utakmica produžena sedam minuta, a Žoze Murinjo je u nadoknadi vremena dobio crveni karton zato što je gestikulirao gostujućem treneru da ne plače. Murinju bi se ozbiljno ''drmala'' klupa da nije uspeo da pobedi