Nišlije čekale, pa dočekale! Kakav preokret u Lučanima, Vojvodina ubedljiva na Karađorđu

Večernje novosti 22.10.2023  |  A. I.

FUDBALERI Radničkog iz Niša nakon preokreta savladali su Mladost iz Lučana 2:1. Vojvodina je ubedljivo na svom terenu savladala Radnik iz Surudlice 3:0

FOTO: A. Ilić Dva duela 12. kola Superlige Srbije odigrana su u večernjem terminu. Radnički iz Niša gostovao je Mladosti, gde su Nišlije dočekale pobedu i to nakon preokreta u svega 10 minuta. Poveo je domaćin u 35. minutu golom Patrika Frajdeja Ezea sa "bele tačke". Domaćin je u prvom poluvremenu bio bolji rival, ali do poluvremena nije bilo promene rezultata. U drugom poluvremenu zaigrala je četa Nikole Trajkovića znatno bolje. Pogodio je Vanja Ilić prečku, a u